KİTAPLARIM

Sivilcesiz Hayat &

 

Sivilcesiz Hayat / Uzm. Dr. Güneş Ertürk

Huzur ve başarı dolu bir yaşamın olmazsa olmazı özgüvendir. İyi yerlerde olan kişilerin hemen her zaman, özgüveni yüksek insanlar arasından çıkması tesadüf olmasa gerek.

İnsan hayatında özgüveni sağlayan en önemli etkenlerin başında insanın dış görüntüsüyle barışık olması gelmektedir. Aynaya baktığında pürüzsüz bir yüz gören bir gençle sivilce dolu bir yüz gören gencin, aynalarla dolayısıyla hayatla barışık olma durumları elbette aynı olmayacaktır. Yüzünde veya vücudunun herhangi bir yerinde sivilcesi olan insanların kendi bedenleriyle başlayan kavgaları, küskünlükleri zaman içinde çevrelerine, okul ve iş yaşamlarına da yansıyacaktır. Bu durum da maalesef istenmeyen sonuçlar doğurmaktadır.

Sivilce, baş ağrısı veya diş ağrısı kadar doğal bir rahatsızlıktır ve her rahatsızlık gibi sivilce de tedavi edilebilir. Bunun için yapılması gereken en doğru şey bir uzmandan yardım almaktır. Elinizdeki bu kitap, Dermatoloji Uzmanı Dr. Güneş Ertürk’ün, yılların tecrübesiyle edindiği bilgileri sizlere aktarıyor. Sivilce hakkında merak ettiğiniz her şeyi, kısa, anlaşılır ve akıcı bir dille bu kitapta bulacaksınız.

After

Yorum Yap