Yüz Mezolifting Yöntemi (Cilt Gençleştirme)

Yüz Terapisi Mezolift Mezolifting

Mezolift ( Yüz Mezoterapisi, Mezolifting)

Mezolift ( yüz mezoterapisi, mezolifting)  cildi yenileyen, cilt kırışıklığı ve cilt sarkmalarına etkili olan doğal ve faydalı bir yöntemdir.

Mezolift ( yüz mezoterapisi, mezolifting)  nasıl etkili olur?

Mezolift ( yüz mezoterapisi, mezolifting)  yönteminde cildi yenileyen hyaluronik asit, antioksidanlar, vitaminler, mineraller ve amino asitler cilt altına minik iğnelerle uygulanır. Bu faydalı maddelerin direk cilde verilmesi ve cildin uyarılması cildin kollajen ve elastin üretimini arttırır, ciltte nemlenme artar ve cilt yenilenir.

Mezolift ( yüz mezoterapisi, mezolifting)  cilde nasıl fayda eder?

Mezolift ( yüz mezoterapisi, mezolifting)  sonrası cilt daha taze ve dinlenmiş görünür. Cildin elastikiyeti artar ve cilt sarkması azalır. Kırışıklıklar hafifler. Cilt aydınlık bir görünüme kavuşur.

Mezolift ( yüz mezoterapisi, mezolifting)  ne sıklıkta uygulanır?

Mezolift ( yüz mezoterapisi, mezolifting)  başlangıçta 1-4 hafta aralıklarla uygulanır. Ortalama 4-6 seans sonrası  3-6 ayda bir tekrarı yapılabilir. Mezolift sonuçları ikinci seanstan sonra ortaya çıkmaya başlar. Tedavi bittikten sonra cilt yenileme etkisi devam eder. Mezoliftin cildi yenileyen lazer, radyofrekans veya IPL ile birlikte uygulanması çok daha başarılı sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Dolgu işlemlerinden önce veya sonra mezolift yapılması ciltteki sarkmaların ciddi şekilde giderilmesini sağlar.

Mezolift ( yüz mezoterapisi, mezolifting) cilt için  neden gerekli olabilir?

Ciltteki yaşa ve dış etkene bağlı olumsuz değişiklikler cilt dolaşımını bozar ve oksijenlenmeyi azaltır. Mezolift ( yüz mezoterapisi, mezolifting)  cilt dolaşımını ve oksijenlenmeyi arttır.

Mezolift ( yüz mezoterapisi, mezolifting)  yüz dışında hangi bölgelerde kullanılır?

Mezolift ( yüz mezoterapisi, mezolifting)  cilt sıkılaştırma ve sarkmaları toparlamak amacı ile boyun, kol, bacak, karın ve el bölgesine uygulanabilir.

Mezolift ( yüz mezoterapisi, mezolifting)  başlıca kullanılan maddeler nelerdir?

Mezolift ( yüz mezoterapisi, mezolifting)  uygulamalarında kullanılan başlıca maddeler:

Hyaluronik asit

Bakır

DMAE (dimethylaminoethanol)

Hyaluronik asit

Lidocaine

Mağnezyum

Selenyum

Silica

Vitamin A

Vitamin B1, B2, B3, B5, B6

VitaminC

Çinko

Amino asitlr

Nükleik asitler

Alfa lipoik asit

Glutatyon

Yorum Yap